Агросем Україна: «Сканер ґрунту від SoilCares, як рішення для визначення стану родючості ґрунту прямо в полі»

Компанія Агросем — одна з учасників нашої Експертної Групи в Україні, вважає Сканерчудовим інструментом для точного землеробства.

Компанія Агросем впроваджує інноваційні аграрні технології на українському ринку. Представники компанії Агросем є учасниками Експертної Групи, а також одними з перших користувачів Сканера ґрунту від SoilCares. Ми поговорили з Хав’єром Погранте, заступником директора з продажу та маркетингу та дізналися про перші враження від Сканера ґрунту від SoilCares.

Хав’єром Погранте: «Основною причиною, через яку компанія Агросем вирішила приєднатися до Групи Експертів, є наш інноваційний дух. Ми — одна з найбільш розвинутих компаній у сфері технологій точного землеробства в Україні. На нашу думку, компанія SoilCares є партнером, який нам потрібен для впровадження рішень для тестування ґрунтів.

Аналіз ґрунту в режимі реального часу на місці

Компанія Агросем найбільше цінує можливість проведення тестування ґрунтів на місці та отримання результатів у режимі реального часу. Хав’єром Погранте: «За допомогою Сканера ґрунту від SoilCares, ми хочемо отримати можливість приймати рішення на місці, враховуючи стан родючості ґрунту. Зазвичай, рішення щодо внесення добрив приймаються значно раніше, ніж агроном приступає до їх виконання. Тому, якщо ми зможемо приймати рішення в режимі реального часу, нам вдасться максимально оптимізувати внесення добрив.»

Сканер — досконалий інструмент для точного землеробства

Точне землеробство є зростаючим трендом в Україні. Компанія Агросем планує використовувати Сканер, як інструмент для моніторингу варіацій ґрунтів у межах поля та включити його до своєї амбіційної стратегії впровадження технологій точного землеробства. Хав’єром Погранте: «Ми втілюємо в життя амбіційні проекти по впровадженню точного землеробства разом із нашими стратегічними партнерами. Для багатьох полів ми використовуємо технології змінних норм внесення VRT і ми надіємось, що Сканер ґрунту від SoilCares дозволить нам отримати максимальну перевагу в цих проектах.»

Мобільний додаток Nutri Manager Lite

Результат аналізу ґрунту приходить на мобільний додаток. Тому українські користувачі використовують Сканери разом із мобільним додатком Nutri Manager Lite, який компанія SoilCares випустила нещодавно на європейських ринках. Цей додаток дозволяє визначити індикацію рівнів таких поживних речовин як азот, фосфор, калій і також pH та вміст органічної речовини. Завдяки цій інформації користувачі можуть оптимізувати постачання поживних речовин до культури, що поліпшить розвиток культури та підвищить врожайність.

Додаток доступний для телефонів на базі Андроїд та можна завантажити в Google Play Store

Бажаєте дізнатися більше про сканер ґрунту та додатки від SoilCares, звертайтеся до Вікторії (viktoriia.sakun@soilcares.com).