SoilCares починає роботу з групою експертів в Україні

 

Уже наступного тижня сканери SoilCares будуть доставлені першим користувачам. До групи експертів увійшли представники компанії з трьох країн: України, Польщі та Угорщини. Вони є першими, кому випала нагода використати переваги швидкого аналізу ґрунту в полі та чий важливий досвід буде враховано при подальшій локальній адаптації.

 

SoilCares Scanner test

«Послуги сканера SoilCares доступні в Польщі, Україні та Угорщині з грудня минулого року. Оскільки ми пропонуємо інноваційне рішення, ми хочемо побачити, як сканер будуть використовувати на практиці. Саме тому, ми створили цю групу експертів.

Наш основний фокус буде спрямований на аналіз практичного використання сканера та послуг. А зібрані відгуки користувачів, стануть основою для подальшого розвитку нашої технології та розширення бази даних ґрунтів», — розповідає Мартін Декер, менеджер з розвитку міжнародного бізнесу.

Чому саме ці країни?

«Ми створили групу експертів у цих країнах, оскільки саме ці країни мають потужний аграрний потенціал. Велика кількість світових інновацій впроваджується сьогодні в аграрному секторі в Україні, Угорщині та Польщі. Є великий попит на рішення для моніторингу ґрунтів у полі»,- відповідає Мартін.

Як це працює?

Програма починається в кінці березня та закінчиться в червні. Наші локальні партнери досталять сканери учасником експертної групи. Шістнадцять сканерів у Польщі, дев’ятнадцять в Угорщині та десять в Україні. Користувачі отримають не тільки сканер, а і тимчасовий доступ до мобільних додатків SoilCares.

Тренування та підтримка користувачів

Місцеві партнери проведуть технічне тренування та продемонструють усі переваги сканера. Компанія SoilCares також підготувала інструкції, які необхідні для початку роботи з сканером. Користувачі можуть також зв’язатися з відділом підтримки клієнтів через Zentdesk.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про пакетні послуги сканера для аналізу ґрунту від SoilCares в Україні, зв’яжіться з viktoriia.sakun@soilcares.com