Syngenta Україна використовує сканер від AgroCares для точного землеробства

Минулого тижня Syngenta придбала 7 сканерів від AgroCares. У комбінації з мобільним додатком SoilCares Manager app, вони можуть надавати послуги аналізу ґрунту фермерам та проводити тестування на місці за 10 хвилин. Сім технічних експертів з Syngenta тепер озброєні сканерами та проводять інноваційне тестування прямо на полях фермерів.

Технології точного землеробства як послуги майбутнього у сільському господарстві
Нині прослідковується тренд зосередження на пропозиції послуг серед багатьох компаній, що раніше орієнтувалися лише на просування продуктів. Основою такого зміщення є бажання розширити портфоліо та утримати уже існуючих клієнтів. Syngenta Україна є однією з таких компаній. Наразі, стратегія компанії сфокусована на пропозиції фермерам новітніх послуг точного землеробства. За останні роки, Syngenta додала до свого портфоліо такі сучасні послуги як, як супутникові зображення, дрони та прогнозування погоди. Завдяки цим послугам, компанія прагне підтримати фермерів та сприяють сталому, економічно-ефективному та процвітаючому майбутньому сільського господарства.

Безпечне використання засобів захисту рослин при використанні Сканера
Syngenta також розуміє, що здоров’я ґрунту є критичним фактором. Не лише для того, щоб досягти бажаного рівня врожайності, а і для безпечного та ефективного використання засобів захисту рослин від Syngenta. При піщаній структурі ґрунту чи низькому рівні органічної речовини, засоби захисту рослин можуть вимиватися у ґрунтові води. Сканер від AgroCares є вірним приладом для моніторингу стану родючості ґрунту та корекцією стану родючості. Це одна із причин, чому Syngenta почала працювати з технологіями від AgroCares. При використанні сканера перевіряти родючості ґрунтів, тож Syngenta може забезпечити безпеку та ефективність використання власних продуктів.

Впровадженні послуг тестуванні ґрунтів у Syngenta
Syngenta має потужний фокус на адаптацію ефективних інноваційних рішень. З нинішніми рішеннями, якими користується Syngenta, компанія вже вимірює 14 макро- та мікроелементів у листі прямо в полі. Тим не менш, для повного розуміння ситуації, необхідно також мати діагностичний прилад для тестування ґрунту. Сканер у поєднанні з мобільним додатком SoilCares manager – ідеальне рішення для отримання інформації та розширення ряду послуг, які можна запропонувати клієнтам.

Бажаєте дізнатися більше про тестування ґрунтів?
Якщо бажаєте дізнатися більше про рішенні від AgroCares, звертайтеся за наступним посиланням: http://analizgruntu.com/#contactform і ми розповімо як можна протестувати ґрунту або придбати рішення для постійного користування.