Які переваги може отримати агрокомпанія від технологій точного землеробства?

Світове використання рішень точного землеробства швидко зростає. Очікується, що ринок точного землеробства зростатиме на 12,7% щороку та досягне 14,1 мільярда доларів до 2026 року. Чи можуть агрокомпанії, які активно працюють в Україні, також отримати переваги від рішень точного землеробства? У цьому блозі ми розповідаємо, яким чином це можливо:

1. Використання даних точного землеробства для підтвердження якості продуктів

Однією з головних переваг використання рішень точного землеробства є дані, які можна генерувати та накопичувати. Це означає, що агрокомпанія має можливість підтвердити якість своєї продукцію, наприклад, добрив прямо на місці, маючи на руках реальні дані. Також можливо провести прямі порівняння на місці, що дозволить клієнтам-фермерам побачити результат використання добрив.

2. Впровадження рішень під власним брендом для підвищення продажів

Перспектива надавати клієнтам миттєво дані про стан родючості ґрунту – це величезний стрибок вперед. Багато рішень точного землеробства надають можливість адаптації системних додатків під бренд. Це виняткова можливість підтримки власного бренду, а також гарний спосіб створити попит на товари, які пропонує компанія.

3. Підтримка лояльності клієнтів до бренду

Використання рішень точного землеробства дає змогу клієнту-фермеру, в середньому, зекономити близько 15% на посівних матеріалах, таких як насіння, добрива та засоби захисту рослин. Це додаткова перевага, що дозволить отримати клієнту оптимальний результат та стане надійним способом підсилити довіру. Крім того, агрокомпанії, які пропонують  клієнтам-фермерам рішення точного землеробства, отримують доступ до даних, що дозволяє їм відстежувати та аналізувати тенденції та ще більше покращувати рекомендації.

4. Отримання прибутку за допомогою інструментів цифрового землеробства

Досвідчені компанії, що пропонують послуги з точного землеробства, зазначають, що компаніям не потрібно інвестувати значні кошти, щоб отримати прибуток. Навіть одна нова технологія може заощадити компанії гроші та покрити інвестиції протягом року-двох. Це дає агрокомпаніям можливість протестувати попит на технологію та їі ефективність, до того, як інвестувати більше. Але все варто робити поступово і в першу чергу звертати увагу на рішення, що швидко покриватимуть витрати.

5. Перевага серед конкурентів

Використання технологій точного землеробства пропонує величезні брендингові  можливості. Компанії, які пропонують технології точного землеробства, сприймаються як інноваційні та вважаються лідерами галузі, що реально впливають на галузь. Як результат, легше залучати нових інвесторів, налагоджувати зв’язки з іншими інноваційними партнерами та продавати більше.

Більше інформації

Ви також бачите величезний потенціал розвитку бізнесу за допомогою технологій точного землеробства? Ви зацікавлені в тому, щоб до своїх послуг додати послуги точного землеробства, такі як дрони та сенсори, ознайомтесь з нашою пропозицією під час аграрної виставки InterAgro, що пройде уже наступного тижня в Києві! У разі додаткових питань та для отримання інформації, звертайтеся до нас за електронною адресою: agrocares@drone.ua / viktoriia.sakun@agrocares.com