Відтепер в Україні: тестування ґрунту для точного землеробства в режимі реального часу за допомогою Сканера ґрунту від SoilCares

Компанія SoilCares вперше представить різні пакети Сканера на українському ринку під час виставки Agro Animal Show, що пройде в Києві з 21–24 лютого. Поєднання мобільних додатків та Сканера ґрунту дозволить учасникам українського аграрного ринку тестувати рівень кислотності, структуру ґрунту та отримувати практичну рекомендацію щодо вапнування всього за 10 хвилин. Уже навесні буде випущено додаток NPK з адаптованими до місцевих практик рекомендаціями щодо внесення добрив.

Компанія SoilCares планує продемонструвати роботу Сканера на виставці Agro Animal Show (стенд 1С473). У зв’язку з виходом на український ринок, під час виставки, сканер та ліцензію можна буде придбати з 25 %-знижкою (€3500, замість €4700).

Як саме працюють технології SoilCares?
Сенсорна технологія розроблена компанією SoilCares працює завдяки глобальній калібраційній базі даних. У цій базі даних зберігаються електромагнітні спектри зразків ґрунту разом із хімічними характеристиками, що зібрані майже з усіх куточків світу. Сканер ґрунту SoilCares використовує ближній інфрачервоний сенсор та конвертує калібраційні дані сенсора в агрохімічні показники ґрунту. Послуги Сканера ґрунту дозволяють моніторити стан родючості ґрунту під час усього вегетаційного процесу. Через мобільний додаток, можна дізнатися про статус ґрунту всього за 10 хвилин. Сканер ґрунту приєднується до мобільного телефону за допомогою різних додатків, які постійно оновлюються та удосконалюються.

Про компанію SoilCares
Компанія SoilCares розробляє інноваційні технології для листкового, ґрунтового та кормового аналізів. Компанію було засновано у 2013 році в місті Вагенінгі, у Нідерландах. Вона входить до складу корпорації Dutch Sprouts, яка розробляє доступні технології, що дозволяють підвищити прибуток фермерів. У компанії SoilCares працює багато аграрних експертів, що разом із науковцями мають на меті передати високоякісні сільськогосподарські знання фермерам та зробити їх доступними та зрозумілими. Компанія SoilCares прагне передати знання прямо до рук фермерів.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Вікторії Сакун,

електронна пошта: Viktoriia.Sakun@soilcares.com