Лукаш Перон: "Фермери задоволені послугою аналізу ґрунту та рекомендацією, яку можна отримати за 1 день"

Timac Agro на польському ринку вже понад 60 років. Компанія спеціалізується на виробництві рідких та гранульованих добрив. Вона запровадила інноваційні рішення, завдяки яким фермери отримують підвищену врожайність без негативного впливу на довкілля. Агроконсультанти Timac Agro консультують фермерів по всій території Польщі та допомагають вирахувати необхідну кількість добрив для досягнення кращого врожаю для запланованої культури.
Рух у напрямку інновацій
Компанія Timac Agro Polska розташована поблизу міста Познань, але вони працюють по всій Польщі. Вони співпрацюють з фермерами, що займаються виробництвом як пшениці, кукурудзи, рапсу, так і яблук чи ягід. Розмір фермерських господарств теж варіюється від 5 гектарів до 3500. До цього моменту компанія проводила аналіз ґрунту в агрохімічній лабораторії. Лукаш Перон, директор відділу маркетингу: «Ми використовували послуги традиційної агрохімічної лабораторії. Це був єдиний доступний метод аналізу ґрунтів. Всі знають його та довіряють, але час очікування результатів значно довший, ніж зі сканером від AgroCares».
Час має суттєве значення
Лукаш Перон: «Звичайно ж, ми інвестуємо у новітні технології. У випадку зі сканером нам подобається, що ми можемо швидко одержати результат. За декілька хвилин ми вже маємо можливість отримати загальний аналіз та показати (чи відправити) звіт фермеру. Опираючись на ці дані, ми можемо надати рекомендацію сільгоспвиробнику. Сканер дуже зручний прилад, оскільки агроконсультанту комфортно ним користуватися, а також та транспортувати».
Аналіз ґрунту на полі фермера
Агроконсультанти компанії Timac Agro особисто зустрічаються з клієнтами після попереднього звернення по телефону. Під час зустрічі в полі вони можуть провести аналіз ґрунту завдяки Сканеру від AgroCares. На сьогоднішній день команда Timac Agro нараховує 115 агроконсультантів. Вони надають консультації фермерам та розповідають як зменшити роззбалансованість ґрунтів. На фермерському полі вони можуть за декілька хвилин визначити вміст поживних речовин та продемонструвати отриманий результат фермерам. «За допомогою сканера ви можете одержати звіт, не покидаючи поля», – розповідає Лукаш Перон.
Інноваційне рішення на ринку Польщі
Сканер з’явився на ринку Польщі на початку 2018 року. Timac Agro була однією з перших компаній, що стали використовувати ці сучасні технології. Марчін Віремчук, менеджер проектів у компанії Timac Agro та користувач сканера: «Фермери проявляють неабиякий інтерес до сканера, адже це нова технологія, яка щойно з’явилася на ринку. Звичайно ж, є й фермери, які спочатку реагують скептично. Наприклад, один фермер отримав результат в агрохімічній лабораторії, а потім порівняв його з даними, які були отримані за допомогою сканера. І це нормально, адже клієнти завжди хочуть пересвідчитись у надійності технологічних розробок. Наш досвід показує, що результати отримані за допомогою Сканера відповідні до даних, отриманих у традиційній агрохімічній лабораторії».
Агроконсультанти краще оснащені для зустрічі з клієнтом у полі
Сканер компактний та зручний, тому агроконсультанти можуть завжди мати його під рукою. Timac Agro цінить це, оскільки таким чином їхня компанія вирізняється з-поміж конкурентів. Марчін Віремчук: «Перевагою для наших клієнтів є можливість отримати аналіз ґрунту та рекомендації щодо внесення добрив у той же день. Ми помітили, що фермери задоволені цією додатковою послугою».
Зі сканером у вас є можливість діяти швидше
У порівнянні з традиційною агрохімічною лабораторією, більше непотрібно довго чекати на результат аналізу, оскільки вони доступні на місці. Знаючи, що потрібно для ґрунту, ви можете швидко обрати добрива та внести їх у точно визначеному місці в полі. До того ж, завдяки сканеру є можливість сканувати ґрунт впродовж всього періоду вегетації, без втрати часу на відправку зразка та очікування результатів. Марчін Віремчук задоволений сканером від AgroCares: «Я рекомендую сканер з трьох причин: він дає дуже швидкий результат аналізу, що дійсно є додатковою перевагою; цей прилад дуже зручний та компактний, його легко транспортувати; будь-хто може користуватися ним після перегляду короткої демонстрації».