SoilCares перетворюється в AgroCares

Від тестування родючості ґрунту до інтелектуального рішення для визначення поживних речовин

Компанія SoilCares – провайдер інформаційних послуг для точного землеробства, планує додати до свого портфоліо нові продукти та послуги. Тепер, окрім моніторингу та управління родючістю ґрунту, компанія буде також вимірювати склад поживних речовин в кормах (FeedCares) та проводити листковий аналіз (LeafCares). Повне портфоліо буде випущено під новим брендом AgroCares. Всі послуги з аналізу поживних речовин компанія AgroCares продовжить надавати за допомогою тих самих інноваційних сенсорних технологій,створених в середині компанії, що поєднуються з базами даних.

Від SoilCares до AgroCares

Компанія SoilCares була заснована в 2013 році. Під ім’ям SoilCares компанія розпочала найбільш комплексний, але плідний шлях.

З роками SoilCares розширилась та надає послуги в понад 20 країнах, де побудувала міцні партнерські стосунки з низкою колег: як з організаціями, що працюють з фермерами в Кот-д’Івуар, так і з великими дистриб’юторами в Бірмі,а також великими аграрними холдингами в Україні. Наступним кроком буде впровадження послуг точного землеробства: тестування кормів та листкового аналізу під новим ім’ям AgroCares. За словами Генрі Хекмана, засновника компанії: «Тепер, коли з’явилася AgroCares, ми можемо запропонувати нашим партнерам повний пакет інноваційних послуг: ґрунтовий, кормовий та листковий аналізи».

Додатки, що доповнюють роботу ручного сенсора та компактної лабораторії

AgroCares розробила ряд додатків, що дають швидкий доступ до інформації про поживні речовини в ґрунті, кормі та листі. Ці додатки функціонують у комбінації з двома продуктами: сканером та компактною лабораторією Lab-in-a-Box. Сканер є ручним пристроєм з спектрометром, що працює в ближньому інфрачервоному діапазоні. Компактна лабораторія Lab-in-a-Box (або LIAB) – це мобільне адаптоване обладнання, до складу якого входить середній інфрачервоний спектрометр ALPHA та рентгенофлюоресцентний спектрометр. LIAB розроблено як доступне та надійне рішення, що може замінити стандартну агрохімічну лабораторію.

 

Річна абонентська плата за послуги

Клієнти використовують модель підписки для оплати необхідних послуг. Річна оплата нараховується, зважаючи на додаток, який планує використовувати клієнт. Річна підписка дає змогу проводити необмежену кількість сканувань протягом року. Також клієнт має можливість адаптувати додаток, додати рекомендацію щодо внесення добрив чи управління кормами. Адаптація додатку необхідна задля максимального комфорту клієнтів.

 

Підґрунтям рішень – глобальна база даних

Основою рішень, які пропонує AgroCares, є глобальні бази даних та алгоритми, що використовуються для генерації результатів, формування звітів та рекомендацій. На цей момент є дві бази даних: глобальна база даних ґрунтів, побудована компанією самостійно та база даних кормів, побудована одним із стратегічних партнерів AgroCare, а саме компанією Trouw Nutrition.

 

Точне землеробство: сенсорні технології у поєднанні з базами даних, що постійно оновлюються

Таке рішення відкриває необмежену кількість можливостей для росту компанії та дає змогу донести до клієнтів важливу агрономічну інформацію. Під новим брендом AgroCares компанія зараз готова надавати послуги з аналізу ґрунту, кормів та листів. У найближчому майбутньому AgroCares планує додати до цього списку аналіз молока та органічного добрива, отож з часом технології дозволять проводити всі види аналізів на фермі.

 

AgroCares

AgroCares – це голландська агротехнічна компанія, що надає послуги у сфері точного землеробства. Компанію було засновано в 2013 році в місті Вагенінген.